
Підвісна LED люстра шланг для арт-просторів, чорна, 48W SY9752-D800BK
5 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: SY9752-D800BK-LS
+380 (48) 708-03-72
- +380 (75) 912-39-05
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підвісна LED люстра шланг є сучасним рішенням для арт-просторів. Завдяки унікальному дизайну з серії "Ropelight", вона стане невід'ємною частиною інтер'єру будь-якого приміщення.
Основними характеристиками люстри є:
- Висота: 120 см (мінімальна висота: 60 см)
- Ширина (Діаметр): 80 см
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона: силікон
- Тип ламп: LED
- Світловий потік: 2640 lm
- Потужність: 48 W
- Кольорова температура: 3200 K

Ця люстра підходить для створення затишної атмосфери у вітальні, їдальні або зоні відпочинку. Гнучка силіконова трубка може обертатися навколо металевої основи, створюючи різні світлові хвилеподібні форми.


Крім того, універсальне кріплення на стелі дозволяє встановити люстру будь-якого типу. Вона має ступінь захисту IP20, що робить її безпечною для використання в закритих приміщеннях.

З цією люстрою ваш інтер'єр заграє новими фарбами, створюючи стильне і сучасне освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 48 Вт |
| Світловий потік | 2640 лм |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 800 см |
| Висота | 1200 см |
| Вага | 5600 г |
| Діаметр стельової чаші | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Напруга мережі | 220 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Кількість у пакунку | 5 |
| Мінімальна висота | 600 см |
| Підвіс | підвісні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 380 ₴





