
Настінний світлодіодний світильник, колір чорний, 14 W 8090-1BK-LS
350 ₴
- В наявності
- Код: 8090-1BK-LS
- +380 (75) 912-39-05
Висота: 300 mm
Ширина (Діаметр): 120 mm
Від стіни: 50 mm
Напруга ламп: 220 V
Тип ламп: LED
Обладнання: LED драйвер із регульованою колірною температурою
Тип кріплення: на планку
Світловий потік: 495 lm
Матеріал каркаса: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Загальна потужність: 14 W
Стиль виготовлення: хай-тек
Вага: 0,35 kg
Тип паковання: без паковання
<.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/80/8090-1BK-LSc.jpg'))-->
Ностенний світлодіодний світильник-бра застосовується для читання й освітлення. Настінний світильник не сліпить завдяки властивостям акрилу, до того ж він дуже міцний — його важко пошкодити.З допомогою вимикача є можливість зміни температури світла: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, а також увімкнення-вимкнення відбувається шнурком на самому бра. Кріпиться до стіни, до гіпсокартону або до інших настінних поверхонь.
<.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/80/8090-1BK-LSb.jpg'))--> <.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/80/8090-1BK-LSa.jpg'))-->
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Колір світіння | Білий |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Свічка |
| Потужність | 14 Вт/год |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Світловий потік | 770 лм |
| Колірна температура | 3200 К |
| Колір плафона | Чорний |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 420 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | на планку |
| Оснащення | LED драйвер, що контролюється кольоровою температурою |
| Від стіни | 4.5 см |
- Ціна: 350 ₴





