Ширина (Диаметр) : 30 см
Диаметр основания : 10 см
От стены : 9 см
Тип ламп : світлодіодна
Световой поток : 3850 lm
Общая мощность : 70 W
Степень защиты : IP20
Вес : 2.03 kg
Тип крепления : монтажна планка
Материал каркаса : метал
Материал плафона, подвесок : акрил
Тип покрытия : фарба
Длина монтажной планки : 9.5 см
Цветовая температура : 3200 K4100 K6000 K
Габариты упаковки : 32x32x10
Тип упаковки : коробка
Объём упаковки
для Новой почты(1шт) : 0.013 м³
<.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/12/12175-LSd.jpg'))-->
Ультрасучасний світлодіодний світильник у дитячу з унікальним асиметричним дизайном, який поєднує кілька кіл різного діаметра. Світильник чудово впишеться в інтер'єри в стилі хай-тек або мінімалізм, додавши елегантності та динаміки вашому простору. Вбудовані світлодіоди забезпечують рівномірне та м'яке освітлення, що робить його ідеальним вибором для віталень, спалень або офісів.
<.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/12/12175-LSc.jpg'))--> <.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/12/12175-LSb.jpg'))-->
Універсальність проявляється в способах застосування: як стельовий люстр, настінні світильники, накладні точкові світильники.
<.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/12/12175-LSa.jpg'))-->
Використання як накладний точковий світильник відкриває безліч можливостей для креативного освітлення простору. Він може освітлювати картини, акцентуючи на деталях і кольорах, або створювати фокус на обраній зоні, наприклад, над книжковою полицею або робочим столом.
Світильник має три режими теплий 3200К, нейтральний 4100К, холодний 6000К, який перемикаються увімкненням/вимкненням із настінного вимикача. Усередині передбачене використання світлодіодів, що забезпечує енергоощадження й довговічність.
Ці світильники просто адаптуються до різних інтер'єрних стилів, від мінімалізму до максималізму, завдяки своїм незаплямованим лініям і нейтральним кольорам. Як світильник можна легко інтегрувати в будь-який дизайн інтер'єру завдяки своїй простій, але елегантній формі. Він стане центральним елементом освітлення й прикрасою простору.
Кріпляться до стелі будь-якого типу універсальним кріпленням на монтажну планку.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Тип крепления | Планка |
| Мощность | 70 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2030 грамм |
| Диаметр потолочной чаши | 100 мм |
| Количество в упаковке | 1 |
| От стены | 90 см |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Підвіс | потолочні |
| Колір | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 300.0 |
| Основные | |
| Световой поток | 3850 Лм |
- Цена: 980 ₴






