Высота : 34 см
Ширина (Диаметр) : 11.5 см
От стены : 24 см
Максимальная мощность лампы : 40 W
Патрон : Е14
Количество ламп : 1
Степень защиты : IP20
Вес : 0.5 kg
Тип крепления : монтажна планка
Материал каркаса : метал
Длина основания : 24 см
Ширина основания : 11.5 см
Длина монтажной планки : 14 см
Габариты упаковки : 20x28x11
Количество коробок : 1
Тип упаковки : коробка
Количество в упаковке : 1
Объём упаковки
для Новой почты(1шт) : 0.006 м³
<.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/80/8041-1WWH-LSc.jpg'))-->
Класичне бра у вінтажному стилі стане витонченою прикрасою будь-якого інтер'єру. Його ажурна металева основа з красивими декоративними елементами схожа на епоху бароко та надає простору нотку вишуканості. Декоративний елемент у формі свічки підсилює враження старовини, роблячи цей світильник не тільки функціональним, але й декоративним.
<.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/80/8041-1WWH-LSb.jpg'))--> <.--LINK_TO_PHOTO('https://ledsystems.com.ua/img/noaddr/80/8041-1WWH-LSa.jpg'))-->
Метал зі штучним старінням білого кольору із золотистою патиною має особливість ефекту свічки з декоративними елементами на основі.
Цей бра стане ідеальним рішенням для створення затишної атмосфери в спальні, вітальні або передпокої. Його елегантний дизайн чудово доповнить класичний або вінтажний інтер'єр.
Лампа Е14 до комплекту не входить.
| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Классический |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип цоколя | E14 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Diasha |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 340 мм |
| Диаметр | 115 мм |
| Вес | 500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип крепления | Планка |
| От стены | 240 см |
| Количество в упаковке | 1 |
| Ширина основания | 115 см |
| Длина основания | 240 см |
| Колір | Белый |
- Цена: 350 ₴





